Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /www/doc/www.hyzapodlahy.cz/www/config.php:1) in /www/doc/www.hyzapodlahy.cz/www/inicializace.php on line 215
Pokládka koberců
You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Koberce měly a stále mají své nenahraditelné místo v našich interiérech. V podlahářství se proto také na ně nezapomíná. Vyrábí se v obrovské škále druhů, barev a materiálů. Propůjčují našim domovům pocit tepla, útulnosti a harmonie.

V prodejně koberců v Kroměříži, která se nachází v samostatné části budovy, si příznivci této krytiny jistě vyberou z široké škály jak samotných koberců tak i běhounů a čistících zón, a to v šířích 2m, 3m, 4m i 5m. Naše firma samozřejmě realizuje montáž či nalepení koberců, ale také nalepení koberců na stěnu, nebo na schody. Montujeme čistící zóny a rohože. Samotné realizaci ovšem předchází několik neméně důležitých kroků.

Jako první vzpomeňme především výběr koberce a patřičných doplňků. Po výběru a zvážení všech kvalit koberce se zákazník dohodne na termínu zaměření, kdy náš technik přímo v daném prostoru zaměří celkovou rozlohu místnosti, případně změří vlhkost a rovnost podkladu, což je podmínkou pro kvalitní pokládku. Následně zpracuje bezplatně cenovou nabídku, která je pak zákazníkovi k dispozici. Při akceptaci cenové nabídky je již možno přistoupit k sepsání zakázkového listu na naší prodejně. Posledním krokem je pak domluva o termínu pokládky.

Samozřejmostí je pro nás i olištování koberce, ať už kobercovou lištou nebo lištou vytvořenou přímo z koberce s obšitou vrchní hranou, dále realizujeme montáž přechodových lišt, schodových či ukončovacích hran, vše dle přání zákazníka.

Na námi zrealizované pokládky koberců poskytujeme patřičnou záruku. Informace o údržbě koberců získá každý zákazník od našich pracovníků přímo na prodejně koberců.

Ukázka zalištování koberců

Od 2. 4. podlahové studio Zlín na nové adrese
více zde