Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /www/doc/www.hyzapodlahy.cz/www/config.php:1) in /www/doc/www.hyzapodlahy.cz/www/inicializace.php on line 215
Montáž plovoucích podlah
You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Dřevěné a laminátové podlahy mají v nabídce naší firmy své nezastupitelné místo. Nabízíme produkty v široké škále druhů, barevných odstínů a také v různých stupních tvrdosti. Jsou vhodné do každého interiéru. Běžně tak realizujeme pokládky v rodinných domech, komerčních prostorách, ale i v prostorách s minimálním rozměrem.

Samotné realizaci ovšem předchází několik neméně důležitých kroků. Jako první vzpomeňme především výběr materiálu a patřičných doplňků. Po výběru a zvážení všech kvalit podlahoviny se zákazník dohodne na termínu zaměření, kdy náš technik přímo v daném prostoru zaměří celkovou rozlohu místnosti, případně změří vlhkost a rovinnost podkladu a následně zpracuje bezplatně cenovou nabídku, která je pak zákazníkovi k dispozici. Při akceptaci cenové nabídky je již možno přistoupit k sepsání zakázkového listu na našich prodejnách. Posledním krokem je pak domluva o termínu pokládky.

Samozřejmostí je pro nás i olištování podlahy obvodovými lištami, montáž přechodových lišt, schodových či ukončovacích hran, dle výběru zákazníka. Většina podlahovin je vhodná pro použití na podlahové vytápění! Na námi zrealizované podlahy poskytujeme patřičnou záruku. Informace o údržbě povrchů těchto podlah získá každý zákazník od našich pracovníků v podlahovém studiu.

 

Ukázka zalištování laminátových a dřevěných podlah

Od 2. 4. podlahové studio Zlín na nové adrese
více zde