Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /www/doc/www.hyzapodlahy.cz/www/config.php:1) in /www/doc/www.hyzapodlahy.cz/www/inicializace.php on line 215
Firma - Hýža podlahy
You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Firma působí na trhu již od roku 1994.  Nabízí kompletní podlahářský servis od zaměření zakázek, až po samotnou realizaci, včetně poradenství a maloobchodního i velkoobchodního prodeje.

Prostřednictvím moderního a prostorného podlahového studia je firma schopna pro snazší výběr zákazníka předvést konkrétně požadovaný typ podlahy ať už se jedná o podlahu dřevěnou, laminátovou, nebo o materiál PVC či přírodní linoleum, kterých je k vidění v podlahovém studiu velké množství a které v současné době zažívá velkou popularitu.

Vyrábí se v nepřeberné škále druhů a typů, ve vysoké kvalitě i životnosti a je proto hojně vyhledáváno zákazníky. V souvislosti s výběrem materiálu je také ihned možné vybrat patřičný typ a druh lišt, které jsou na výběr přímo na prodejně, stejně jako možnost zakoupení různých druhů čistících prostředků.

Na prodejně koberců, která se nachází v samostatné části budovy si příznivci této krytiny jistě vyberou z široké škály jak samotných koberců, tak i běhounů a čistících zón. Zakoupíte zde také čistící prostředky na koberce. Ve všech prodejnách vám proškolení pracovníci rádi poradí, dle vašeho výběru pomohou vybrat případné doplňky, nebo zpracují bezplatně cenové kalkulace. 

Firma má v oboru letité zkušenosti proto se její činnost neomezuje pouze na zlínský kraj, ale rozšiřuje své působení také do ostatních krajů po celé republice. Díky moderním a kvalitním materiálům, profesionálně odvedené práci a zodpovědnému přístupu se firma řadí mezi nejvyhledávanější firmy v oboru podlahářství.

V roce 2016 firma získala prestižní ocenění "Realizační firma roku".

 

OBLASTI PŮSOBNOSTI

Koberce a čistící zóny - v naší prodejně koberců najdete velmi široký sortiment bytových, kancelářských, objektových a zátěžových koberců od největších a nejznámějších výrobců.

Laminátové a dřevěné podlahy - nabízíme produkty v široké škále druhů, barevných odstínů a také v různých stupních tvrdosti.

PVC a linolea - podlahovina PVC má již dlouhá léta své neodmyslitelné místo v podlahářství. Taktéž přírodní podlahovina Linoleum, která se vyrábí čistě z přírodních surovin je u zákazníků velmi oblíbená.

Od 2. 4. podlahové studio Zlín na nové adrese
více zde